VĚDĚLI JSTE?

Facebook prakticky používá každý v generaci 25-55 let a je součástí téměř každé reklamní kampaně

Facebook je celosvětová databáze lidí, produktů a zájmových skupin zaměřená na vzájemnou interakci a komunikaci. Získejte pro sebe, firmu nebo produkt svou jedinečnou identitu a dopřejte si efektivní komunikaci. Pro český segment to znamená téměř 5 milionů uživatelů. Primárně tento nástroj našim klientům doporučujeme a pomáháme ho nastavit a spravovat. Výsledek častokrát předčí očekávání.

Podobný přístup využívají i světové giganty, jakými jsou například Coca Cola nebo Nike. Proč? Vědí, že to funguje!

Komplexní řešení sociálních sítí naklíč

Našim klientům nabízíme kompletní služby v oblasti marketingu na sociálních sítích, speciálně na Facebooku. Sledujeme nové trendy, zákaznické chování, dokážeme si poradit i s distribučním algoritmem Facebooku. Našim klientům pomáháme budovat značku na této síti nebo prodávat služby a zboží. Jak? Zeptejte se nás!

správa facebook profilu a stránek

Založením profilu nebo náhodným vkládáním postů na timeline práce jen začíná. Sociální sítě přesně měříme, vytyčujeme si cíle a reagujeme na aktuální organické změny. Toto vše se nazývá správa profilu. Naši klienti oceňují efektivitu, rychlé řešení aktuálních situací a komunikaci s followery.

reklama

Síť Facebook disponuje jednou z nejúčinnějších reklamních mechanismů. Problém je, že není jednoduché jej správně nastavit. Pomůžeme vám s business managerem nebo vám celou reklamní kampaň budeme řídit sami.

eshop

Novinkou Facebooku je možnost postavení eshopu a jeho propojení se stávajícím eshopem. Umíme Facebook proměnit na kvalitní eshop.

školení

Od roku 2012 poskytujeme školení a poradenství v oblasti sociálních sítí. Během celodenního školení vám vysvětlíme všechno potřebné. Na jeho konci budete schopni ovládat a spravovat svůj profil.

Zajímáte se o Facebook nebo sociální marketing?

Obchodujte na Facebooku. Na rozdíl od klasického e-shopu je zde obchodování mnohem […]
Seminář poodhalí základní mechanizmy sociálních sítí a nastavení naší společnosti. Interaktivní formou […]
Kde se celosvětově utrácí nejvíce peněz za reklamu na Facebooku,? Jak Facebook posiluje svojí pozici globálního mobilního hráče? Odpovědi naleznete v tomto článku.
Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s. Vsetín realizuje mezinárodní projekt, jehož cílem je přispět k zintenzivnění mezinárodní spolupráce a navázání nového partnerství mezi terénními sociálními pracovníky ze Slovenska, Polska a ČR.