Chcete za působit? Chystáte něco, co si zaslouží událost ve velkém stylu?

Nabízíme kompletní řešení eventových akcí dle Vašeho přání. Pomůžeme Vám vybrat míst, čas, vytvořit speciální design, poutavý program s wow efektem nebo pozvat VIP celebrity.

Naši klienti oceňují: nápaditost, kreativitu při tvorbě programu a výběru osobností, práci s prostorem, grafické prvky eventu, konzultaci průběhu, dochvilnost a pečlivost produkčního týmu, pořádek a práci s efektivním rozpočtem.

Gratulujeme Báře a Honzovi. Rekord se podařilo zapsat. Teď se můžeme těšit […]
Moc jsme si ho přáli a doufali, že jej získáme. Přesně před […]
Jsme rádi, že u tohoto projektu a s těmito lidmi můžeme jet […]
Kavárna Kovárna v Čeladné se stala na pár hodin našim video studiem. […]
Nově otevřená restaurace SOU100 v pražském Žižkově chtěla opravdu upoutat. Bez pořádného […]
Autoři bestsellerů jsou hotový magnet. Navíc, když jich máte najednou více. Do […]
Díky moc za příležitost přispět k otevření pavilonu chirurgických oborů produkcí dvoudení […]
První ročník turnaje „Basket v ulicích“ navazuje na úspěšný nultý ročník, který […]
V letošním roce jsme navázali na tradici a produkovali soutěž ostravských základních […]
Majitel společnosti Mojmír Homola se svou úžasnou ženoua dcerou Kristýnkou přestřihli pásku.
Ve čtvrtek 28. května jsme měli tu čest produkovat velkolepé otevření správní […]
Společnost ArcelorMittal Ostrava je významným subjektem se světovou působností. Jako regionální společnsot […]
Tass Saada, autor knihy Sloužil jsem Arafatovi navštívil Českou republiku. Připrvili jsme pro něj tiskovou konferenci a mohli být na jeho setkáních, včetně setkání s bývalými a současnými politiky.
Ben Cristovao, Cross Fit Coliery Ostrava, Racing Team Janík, strhnutí plachty vrtulníkem - tak vypadal teniskový turnaj BMW a odhalení nové X4 ve Sport hotelu Véska v Dolanech (Olomouc). Agentura YOU STORY UP! připravila netradiční event.
Nultý ročník streetballového turnaje s názvem „Basket v ulicích“ je součástí projektu Ostrava-Evropské město sportu. Jeho cílem je podporovat aktivní trávení volného času dětí našeho města, nejlépe s návaznosti na místní školy. Zároveň je tady možnost po sobě zanechat jakousi stopu a díky partnerům na hostující škole například opravit hřiště.
Český běh žen
Ostravskými ulicemi běžela tisícovka žen. Závod určený speciálně pro ně měl oproti loňsku téměř dvakrát více účastnic. Moderoval Aleš Juchelka, hlavní tváří závodu se stala Iva Pazderková.
Srdečně Vás zveme na Den Slezské Ostravy. Vyjde-li počasí, je postaráno o zábavu pro celou rodinu. Akci již tradičně moderuje Aleš Juchelka. Naše agentura pro tuto akci připravila kulturní program a program pro děti. Třešničkou na dortu je vystoupení SUPPORT LESBIENS. Těšíme se na Vás!
Aleš Juchelka v projektu "celodenního semináře" pro makléře společnosti MM reality holding měl na starosti kreativu a režii celého projektu. Produkce se zhostila společnost MM REKLAMNÍ. Pro tento seminář bylo v režii Aleše Juchelky natočeno přes 30 videí.
Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s. Vsetín realizuje mezinárodní projekt, jehož cílem je přispět k zintenzivnění mezinárodní spolupráce a navázání nového partnerství mezi terénními sociálními pracovníky ze Slovenska, Polska a ČR.